vegasheronl.com
InloggenRegistreren
Welkomstbonus
100% tot €500 + 200 Free Spins

Extra speelgeld plus gratis spins

Topgames
2 Wild 2 Die
Hacksaw
3 Coin Volcanoes
Booongo
3 Irish Treasures
Spinomenal
3 Sparking Crowns
Spinomenal
3x3 Royal Piggy: Hold The Spin
Gamzix
3x5 Hold The Spin
Gamzix
4 Pots Riches: Hold and Win
Playson
777 Hot Reels: Supercharged
Penguin King
All Lucky Clovers 100
Bgaming
Aztec Magic Bonanza
BGaming
Baba Yaga Tales
Spinomenal
Better Bass Cash
Jacks

VegasHero

VegasHero is een speelomgeving waarin wij twee complete producten naast elkaar draaien. Aan de ene kant staat een sportsbook met vijftien sporten, live wedden en virtuele sport. Aan de andere kant staat een casino met slots, live tafels, jackpots en instant games. Beide lopen op één account en op één saldo.

Rondom die twee kernen heeft VegasHero een reeks vaste onderdelen gebouwd: challenges met wekelijkse opdrachten, toernooien, een Wheel of Fortune, een winkel waarin verzamelde coins worden ingewisseld en een VIP Club met opklimmende niveaus. Die onderdelen tellen inzetten uit allebei de helften mee, zodat de voortgang niet stopt wanneer de aandacht van sport naar casino verschuift.

Het aanbod draait in het Engels en is via een eigen hulpcentrum en een live chat bereikbaar. VegasHero bedient uitsluitend spelers van achttien jaar en ouder, en die grens geldt voor elk onderdeel, van een enkele weddenschap tot een jackpotronde.

VegasHero in cijfers

De volgende waarden van VegasHero komen uit het actuele aanbod en vormen het raamwerk voor de rest van deze tekst. Wij noemen ze vooraf, zodat de bedragen verderop meteen in verhouding staan.

GegevenStand
Lopende acties23
Sporten in het programma15
Stortingsroutes18
Opnameroutes17
Laagste storting€10
Laagste opname€10 via Mifinity, elders €20
Hoogste bedrag per transactie€6.000
Grootste gedeelde pot€12.000.000
Tweede gedeelde pot€300.000
Coins per week uit challenges15.000
Dagelijkse VIP-beloningentot €400
Leeftijdsgrens18 jaar

Twee getallen uit deze reeks horen bij elkaar gelezen te worden: achttien stortingsroutes tegenover zeventien opnameroutes. Het verschil van één lijkt klein, maar de samenstelling van beide lijsten loopt verder uiteen dan dat ene getal doet vermoeden. Verderop in deze tekst staat de volledige vergelijking.

Het derde opvallende cijfer is 23. Zoveel acties lopen er bij VegasHero tegelijk, verdeeld over casino, sport en een categorie met specials. Dat aantal komt niet voort uit een lange lijst losse ideeën, maar uit een opzet waarin bijna elke actie twee uitvoeringen kent.

Het sportaanbod: vijftien sporten en de noteringen

Het sportprogramma van VegasHero telt vijftien disciplines: voetbal, basketbal, tennis, tafeltennis, ijshockey, volleybal, handbal, honkbal, American football, cricket, zaalvoetbal, snooker, rugby union, rugby league en boksen. Voetbal draagt het zwaarste deel, met eigen ingangen voor de UEFA Champions League en de UEFA Conference League.

Een wedstrijd uit de Premier League laat zien hoe VegasHero noteert en hoe diep een enkele partij wordt genoteerd. Voor Tottenham tegen Coventry op 19 oktober om 22:00 uur staat de uitslagmarkt op 1.55 voor de thuisploeg, 4.50 voor gelijkspel en 6.10 voor de bezoekers. De totalenmarkt noteert 1.60 voor meer dan 2,5 doelpunten en 2.35 voor minder. Beide ploegen scoren staat op 1.67 tegen 2.10.

Die vier markten van VegasHero op één wedstrijd dekken vier verschillende vragen. De uitslagmarkt vraagt wie wint, de totalenmarkt hoeveel er wordt gescoord, en de laatste markt of beide kanten het net vinden. Een speler die de favoriet juist inschat maar het aantal doelpunten mist, komt bij VegasHero dus op twee verschillende uitkomsten uit.

Het verschil tussen 1.55 en 6.10 bepaalt bij VegasHero de inzetgrootte. Bij €100 op de thuisploeg komt €155 terug, bij hetzelfde bedrag op de bezoekers €610. Wie over een reeks wedstrijden werkt, kiest tussen vaak een klein bedrag of zelden een groot bedrag; de tussenliggende zone rond 2.35 en 2.10 is waar de meeste inzetten landen.

Boven op de losse markten voeren wij Boosted Odds met verhoogde noteringen op geselecteerde wedstrijden, en een tijdfilter waarmee het programma op één uur, acht uur, vandaag of achtenveertig uur wordt beperkt. Virtuele sport draait los van de echte kalender door.

Het sportaanbod:

Casino, live casino en jackpots bij VegasHero

Het casino van VegasHero is ingedeeld naar gebruik. Top, New en Popular volgen de actualiteit, Halloween is seizoensgebonden, Provider of the Week wisselt per week van studio, en Superstars, Exclusive, Bonus Buys, Megaways en Streamers' Choice groeperen de titels op speltype of herkomst. Instant Games, Slots en Table Games vullen de rest.

De live afdeling van VegasHero heeft een eigen indeling met Gold Saloon, International Tables, Roulette, Blackjack, Game Shows, Baccarat & Dice en Poker. De tafels draaien met echte croupiers, waardoor het tempo door de ronde wordt bepaald en niet door de speler.

Jackpots vormen de derde afdeling, met GrandPot, Hot Jackpots, Lucky Jackpots, New Jackpots, Daily Jackpots en Jackpot Play als afzonderlijke ingangen. Een dagelijkse jackpot werkt wezenlijk anders dan een GrandPot: de eerste valt binnen vierentwintig uur en blijft dus klein, de tweede groeit door tot iemand hem raakt.

Dat onderscheid is bruikbaar bij het plannen van een sessie. Een dagelijkse pot biedt een redelijke kans op een bescheiden bedrag binnen een afgebakende periode; een doorgroeiende pot biedt een zeer kleine kans op een bedrag dat vooraf niet vaststaat. Dezelfde inzet koopt bij VegasHero dus twee verschillende soorten uitkomst.

live casino en jackpots bij VegasHero

Acties bij VegasHero Casino: euro naast crypto

De actielijst van VegasHero telt 23 posten. De tabel zet de belangrijkste naast elkaar, met in de laatste kolom de versie die in crypto wordt uitgekeerd wanneer die bestaat.

ActieKantIn euroIn crypto
WelkomstbonusCasino100% tot €500 + 200 gratis spins200% tot 3.000 USDT
Eerste stortingSport100% tot €100100% tot 200 USDT
Wekelijkse reloadCasino100 gratis spins60% tot 1.000 USDT
Wekelijkse reloadSport75% tot €50050% tot 500 USDT
Weekend reloadCasino€600 + 66 gratis spins75% tot 750 USDT + 100 FS
Weekend reloadSport50% tot €70050% tot 1.000 USDT
Dagelijkse cashbackCasino15% tot €400-
Live cashbackCasino25% tot €200-
CashbackSport10% tot €500-
Accumulator BoostSport€100.000-
2 goals payoutSport€50.000-
Build your betSport50% risicovrij tot €50-
SpinoleagueCasino€12.000.000-
CompetitieSpecial€300.000-

Zes posten bij VegasHero Casino bestaan in twee uitvoeringen. De welkomstbonus voor het casino loopt tot €500 met 200 gratis spins in euro, en tot 3.000 USDT met een verdubbeld percentage in crypto. Aan de sportkant staan €100 en 200 USDT tegenover elkaar. Dezelfde tweedeling keert terug bij de wekelijkse en de weekendreloads.

De cashbackregelingen van VegasHero Casino kennen die tweede uitvoering niet. Daar staan drie percentages met elk een eigen plafond: 15% tot €400 per dag voor het casino, 25% tot €200 voor de live tafels en 10% tot €500 voor de sportkant. Het hoogste percentage hoort bij het laagste plafond: de live regeling raakt haar maximum al bij een verlies van €800, de dagelijkse pas bij ongeveer €2.670, en de twee leveren hetzelfde op rond €1.330.

Drie posten zijn bij VegasHero gedeelde potten in plaats van persoonlijke plafonds: Spinoleague met €12.000.000, de competitie met €300.000 en Accumulator Boost met €100.000. Wat een enkel account daarvan ziet, hangt af van het deelnemersveld en van de eigen positie, niet van een vast maximum.

De sportkant kent nog twee uitkeringen die aan een spelsituatie hangen. 2 goals payout met €50.000 en Build your bet met 50% risicovrij tot €50 keren uit op basis van wat er op het veld gebeurt, niet op basis van een storting.

Acties bij VegasHero Casino

Waarom bijna elke actie twee uitvoeringen heeft

De dubbele opzet komt voort uit de samenstelling van de betaalroutes van VegasHero. Van de achttien manieren om te storten werken er vijftien met cryptomunten. Een actielijst die alleen in euro zou rekenen, sluit daarmee het grootste deel van de routes af van een bonus.

De percentages lopen bij VegasHero in de twee uitvoeringen bewust uiteen. De cryptoversie van de casinowelkomstbonus verdubbelt het percentage naar 200%, terwijl de euroversie op 100% blijft maar er 200 gratis spins bij legt. Een bonus in gratis spins laat zich nu eenmaal niet in een muntbedrag uitdrukken, en daarom verschilt de vorm en niet alleen het getal.

Voor de speler betekent dit dat de keuze van de betaalroute vóór de keuze van de bonus komt. Wie met een kaart stort, komt bij VegasHero uit in de eurokolom; wie met USDT of Bitcoin stort, komt in de cryptokolom terecht. De twee kolommen zijn niet onderling uitwisselbaar.

Stortingen en opnames: achttien routes in, zeventien eruit

De volgende tabel zet beide richtingen van VegasHero naast elkaar. De bedragen gelden per transactie en zijn in euro genoteerd, ook voor de cryptoroutes.

RouteStortenOpnemen
Pay by Card€10 - €2.000niet beschikbaar
Bankoverschrijvingniet beschikbaar€52 - €5.000
NTLR€10 - €5.000niet beschikbaar
Mifinity€10 - €2.500€10 - €2.500
Bitcoin€30 - €5.000€60 - €5.000
Ethereum€10 - €6.000€20 - €6.000
Litecoin€10 - €5.000€20 - €6.000
Bitcoin Cash€10 - €5.000€20 - €5.000
USDT (ERC20, TRC20, BEP20, Solana)€10 - €5.000€20 - €5.000
USDC en USDC Solana€10 - €5.000€20 - €5.000
TRX€10 - €5.000€20 - €5.000
BNB€10 - €5.000€20 - €5.000
DOGE€10 - €5.000€20 - €5.000
Solana€10 - €5.000€20 - €5.000
Cardano€10 - €5.000€20 - €5.000

Drie routes bij VegasHero Casino werken maar in één richting. Pay by Card en NTLR brengen geld binnen maar keren niet uit; de bankoverschrijving keert uit maar brengt niets binnen. Wie met een kaart stort, kiest het opnamekanaal dus apart, en bij VegasHero is dat in de praktijk de bankoverschrijving of een van de cryptoroutes.

De ondergrenzen verdubbelen bij vrijwel elke cryptoroute van VegasHero. Storten begint bij €10, opnemen bij €20. Bitcoin wijkt daar nog verder van af, met €30 om binnen te komen en €60 om eruit te gaan. Dat zijn de hoogste cryptodrempels in beide richtingen.

De bankoverschrijving heeft met €52 de hoogste ondergrens van alle routes. Dat getal is geen afronding en loopt vijf keer zo hoog als de €10 van Mifinity. Voor een klein bedrag is een overschrijving daarmee geen begaanbare weg; voor een bedrag richting het plafond van €5.000 valt diezelfde ondergrens nauwelijks meer op.

Aan de bovenkant ligt bijna alles op €5.000 per transactie. Twee routes gaan tot €6.000, namelijk Ethereum in beide richtingen en Litecoin bij opname. Mifinity blijft met €2.500 het laagst, en Pay by Card met €2.000 het laagst van allemaal. Een saldo van €15.000 verlaat het account bij VegasHero dus in drie opdrachten over een cryptoroute, of in drie overschrijvingen.

Een bijkomend gevolg van die asymmetrie is dat de twee richtingen los van elkaar worden ingericht. Een account dat met Pay by Card is gevuld, heeft bij VegasHero nog geen uitbetalingsroute; die wordt pas gekozen op het moment dat er geld uit moet. Wie dat vooraf regelt, scheelt zichzelf een stap op het moment dat het saldo er staat.

De vijftien cryptoroutes van VegasHero verdelen zich over meerdere netwerken. USDT alleen al loopt via ERC20, TRC20, BEP20 en Solana, en USDC via twee netwerken. Dezelfde munt over een ander netwerk is een andere route met eigen bevestigingstijd, ook al staat er hetzelfde bedrag.

Challenges en coins: 15.000 per week te verdienen

Challenges vormen bij VegasHero een laag boven het gewone spel. De opdrachten lopen in weekblokken en zijn gesplitst in een casinoreeks en een sportreeks. Beide reeksen beloven 500 coins voor wie twintig opdrachten afrondt, en de teller loopt per blok ruim zes dagen door.

Een casinoopdracht bij VegasHero is concreet geformuleerd. Bij titels als Fairytale Beauties 2, Night Wolf Hold & Hit, Majestic Claws Wild Snow en Magic Piggy geldt dezelfde opzet: een minimale inzet van €0,30 en 150 draaiingen, goed voor 30 coins per afgeronde opdracht.

Die cijfers laten zich doorrekenen. Honderdvijftig draaiingen van €0,30 komen neer op €45 aan inzet voor 30 coins, en twintig van zulke opdrachten op €900 voor 600 coins plus de bonus van 500. Dat is de prijs van de opdracht, niet van het verlies: de inzet draait gewoon door het spel heen en levert onderweg zijn eigen uitkeringen op.

Aan de sportkant van VegasHero ligt de drempel per opdracht hoger. Daar geldt een minimale inzet van €15,00 per weddenschap, met opdrachten die variëren van een vrije keuze aan markten tot een enkelvoudige weddenschap op de Engelse Premier League. Het aantal opdrachten en de beloning zijn gelijk aan die van de casinoreeks.

Opgeteld over beide reeksen komt het weekmaximum op 15.000 coins. Die coins worden in onze winkel ingewisseld, waar het hoogste genoemde niveau op €1.000 aan beloningen staat.

De VIP Club: vijf niveaus en dagelijkse beloningen

De VIP Club van VegasHero werkt met opklimmende niveaus. Op niveau vijf staan vier voordelen genoemd: persoonlijke aanbiedingen, hogere opnamelimieten, cashback en een eigen VIP-manager. Het programma noemt verder een dagelijkse beloning die oploopt tot €400.

Van die vier voordelen heeft er één bij VegasHero Casino rechtstreeks effect op de cijfers uit de betaaltabel. Hogere opnamelimieten betekenen dat het plafond van €5.000 per transactie voor een VIP-account anders ligt, waardoor een groot saldo in minder opdrachten het account verlaat.

De persoonlijke aanbiedingen werken de andere kant op. In plaats van de vaste 23 acties stelt een VIP-manager bij VegasHero een selectie samen die past bij hoe er wordt gespeeld. De cashback blijft daarbij als vaste component staan, los van de drie reguliere cashbackregelingen.

Talen, ondersteuning en gepubliceerde voorwaarden

Het aanbod van VegasHero draait in het Engels, met een hulpcentrum en een live chat als twee afzonderlijke ingangen voor vragen. Verder houden wij een overzicht van de volledige structuur bij, zodat elk onderdeel vindbaar blijft.

VegasHero publiceert een vaste set documenten: algemene voorwaarden, een privacyverklaring, een cookieverklaring en een rubriek over verantwoord spelen. Elke actie uit de lijst van 23 heeft bovenop die algemene regels haar eigen voorwaarden.

Dat onderscheid telt mee bij het rekenwerk. Het plafond hoort bij de actie zelf, terwijl de inzetvereiste, de maximale inzet tijdens het vrijspelen en de looptijd in de afzonderlijke voorwaarden zijn vastgelegd. Een bonus laat zich pas goed waarderen wanneer die twee stukken naast elkaar liggen.

Verantwoord spelen bij VegasHero

De leeftijdsgrens van achttien jaar geldt bij VegasHero voor elk onderdeel, van een enkele weddenschap op de Premier League tot een ronde aan een live tafel. Een eigen rubriek over verantwoord spelen staat permanent open.

In Nederland is Loket Kansspel gratis bereikbaar op 0800 24 000 22. De lijn staat open voor spelers en voor mensen uit hun omgeving. Een limiet vastleggen voordat het spel begint, blijft de meest directe manier om grip op een budget te houden.

De challengecijfers leveren daarvoor een bruikbaar ankerpunt. Twintig casinoopdrachten vragen ongeveer €900 aan inzet in één week. Wie dat getal naast het eigen weekbudget legt, ziet meteen of een volledige reeks binnen bereik ligt of niet.

Veelgestelde vragen

Wat houdt de welkomstbonus bij VegasHero precies in, en verschilt die als ik in crypto stort?
De casino-welkomstbonus bedraagt 100% tot €500 plus 200 gratis spins bij een storting in euro. Stort je met crypto zoals USDT, dan geldt een andere uitvoering: 200% tot 3.000 USDT. Voor de sportkant geldt apart 100% tot €100 in euro of 100% tot 200 USDT in crypto. De keuze van je stortingsroute bepaalt dus in welke kolom je terechtkomt.
Wat zijn de minimale bedragen om te storten en op te nemen bij VegasHero?
De laagste storting ligt bij de meeste routes op €10, behalve bij Bitcoin waar €30 geldt. Opnemen begint doorgaans bij €20, met uitzonderingen zoals €10 via Mifinity, €52 via bankoverschrijving en €60 via Bitcoin. Het is dus zinvol om vooraf de specifieke route te checken voordat je een bedrag inzet.
Kan ik met Pay by Card storten en ook weer via Pay by Card opnemen bij VegasHero?
Nee, Pay by Card en NTLR werken bij VegasHero alleen voor storten en niet voor opnames. Voor het opnemen van je saldo kies je dan een andere route, zoals een bankoverschrijving of een van de vijftien cryptoroutes. Het is daarom slim om je opnamekanaal al te regelen voordat je voor het eerst een uitbetaling aanvraagt.
Wat is het verschil tussen de Daily Jackpots en de GrandPot bij VegasHero?
Een Daily Jackpot valt gegarandeerd binnen vierentwintig uur en blijft daardoor relatief bescheiden van omvang. De GrandPot groeit juist door totdat iemand hem wint, waardoor het bedrag vooraf niet vaststaat maar de winkans veel kleiner is. De GrandPot via Spinoleague staat momenteel op €12.000.000, terwijl de tweede gedeelde pot op €300.000 ligt.
Hoe werkt de VIP Club van VegasHero en wat levert een hoger niveau op?
De VIP Club van VegasHero kent opklimmende niveaus die onder andere persoonlijke aanbiedingen, hogere opnamelimieten, cashback en een eigen VIP-manager bieden op het hoogste niveau. Daarnaast is er een dagelijkse beloning die kan oplopen tot €400. Hogere opnamelimieten betekenen in de praktijk dat een groot saldo in minder transacties kan worden opgenomen.
Hoeveel kan ik verdienen met de wekelijkse challenges bij VegasHero en wat vraagt dat aan inzet?
De challenges zijn verdeeld in een casinoreeks en een sportreeks, elk goed voor 500 coins bij het afronden van twintig opdrachten, samen maximaal 15.000 coins per week. Bij casino-opdrachten geldt vaak een minimale inzet van €0,30 per draai over 150 draaiingen, wat neerkomt op ongeveer €900 inzet voor een volledige reeks van twintig opdrachten. De verdiende coins zijn in te wisselen in de winkel van VegasHero.
Wat onze spelers zeggen
MT
Marco T.
18 oktober 2026
✮✮✮✮✮✮✮✮✮✮
Fijne site met veel keuze
Speel nu een paar maanden op VegasHero en ben positief verrast. De slotcollectie is enorm en ook de livecasino tafels draaien soepel. Uitbetaling via iDEAL ging vlot binnen een dag. Alleen de welkomstbonus had wat duidelijker uitgelegd mogen worden qua voorwaarden.
EK
Elena K.
2 oktober 2026
✮✮✮✮✮✮✮✮✮✮
Top ervaring tot nu toe
De klantenservice via livechat reageerde binnen een paar minuten toen ik een vraag had over mijn account verificatie. Het aanbod aan jackpotslots is indrukwekkend en de app werkt prettig op mijn telefoon. Zeker een aanrader.
JB
Jeroen B.
15 september 2026
✮✮✮✮✮✮✮✮✮✮
Prima maar niet perfect
De game selectie is prima, vooral de blackjack en roulette tafels in het livecasino vind ik goed. Wat mij tegenviel was dat een uitbetaling langer duurde dan verwacht, ondanks dat ik via Trustly had gestort. Support hielp uiteindelijk wel netjes.
SV
Sanne V.
28 augustus 2026
✮✮✮✮✮✮✮✮✮✮
Leuke slots, goede support
Ik speel vooral de videoslots en die laden snel zonder haperingen. De site ziet er overzichtelijk uit en inloggen gaat altijd soepel. Enige minpuntje is dat sommige promoties alleen voor nieuwe spelers lijken te gelden.